Novinky Legend of Loki a Hot Shots – vyzkoušejte je zdarma

Online herna Sazka Hry nabírá na popularitě nejen díky pravidelným skvělým akčním bonusům, ale i díky neustále se rozšiřující herní nabídce. Nově si můžete zahrát zdarma i za peníze další dva automaty od iSoftBetu. O jaké hry jde?

Legend of Loki

Loki patří mezi bohy severské mytologie a právě touto tematikou je inspirována první z novinek u Sazka Her. Jde o perfektně zpracovaný automat s 5 válci a několika speciálními funkcemi, který si velmi rychle oblíbíte. Tři a více volně umístěných symbolů Scatter spouští 10 volných zatočení, v režimu free spinů si přijdete ještě na větší výhry díky speciálnímu symbolu. Kdykoli se objeví, zůstane na své pozici až do posledního zatočení.

Nepřehlédněte: Přijďte si do Sazka Her pro letní bonus až 3 000 Kč do hry!

Jsou tady ale i další vychytané funkce. Na začátku libovolného zatočení v hlavní hře může Loki vyvolat svou hůl a přidat na válce náhodný počet nehybných zástupných symbolů. Loki umí spustit i Bouři blesků, která může udeřit kdykoli po roztočení, v němž nedošlo k výhře. Bouře přemění určitý počet symbolů na jeden vybraný.

Hot Shots

Mistrovství světa ve fotbale a nemilosrdný soubor zvířátek. To je hlavní téma tohoto výherního automatu s pěticí válců o třech řadách a lákavými 243 možnostmi, jak vyhrát. Jeho hlavní předností je možnost vytočit si až 20 roztočení zdarma. Režim s free spiny spouští symbol Scatter v podobě symbolu žhavé střely (nápis Hot Shots). A pozor! Během volných zatočení se veškeré výhry násobí x3.

V této zábavné hře nechybí ani symbol Wild v podobě míče. Objevuje se na válcích 3, 4 a 5 a má zástupnou funkci, tudíž nahrazuje všechny ostatní symboly tak, aby vznikly výherní kombinace. Zástupné symboly se roztahují do všech stran, nahoru i dolů.

Vyzkoušejte si nové automaty zdarma!

Oba nové online automaty od vývojářů z iSoftBetu jsou u Sazka Her k dispozici pro hraní zdarma a bez nutnosti registrace, a to po neomezeně dlouhou dobu. Všechny uvedené speciální funkce ovšem oceníte při hře za peníze. A ještě něco – Sazka Hry rozdávají každému novému hráči jen bonus 300 Kč jen za registraci. Dalších až 5 000 Kč můžete získat za vklad.

Tip → Chci začít hrát online automaty u Sazka Her s bonusem za registraci