LCK načne první čtvrtfinále

lck-2021-spring

Se změnou hracího formátu play-off přichází i nové „taktiky“, které se mohou favoritům vymstít. Zda je to možné i v případě DWG KIA to teprve uvidíme.

LCK změnila formát play-off na single elimination bracket, tedy jeden ze standardnějších formátů, typický např. pro hokejové, či fotbalové turnaje. Jednoduše, kdo prohraje, jde z kola ven. První dva týmy postoupily přímo do semifinále, od zbývající dvě vstupenky se poperou týmy mezi třetím a šestým místem s tím, že třetí hraje proti šestému a čtvrtý proti pátému. Je tu ale jeden „twist“. DWG KIA si pak, z pozice vítěze základní části, vybere, proti kterému z vítězů čtvrtfinále si zahraje ve svém semifinále!

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

V tom prvním uvidíme souboj Hanwha Life a Nongshim RedForce. Hanwha ukončila sezónu prohrou 2:0 proti T1, Nongshim RedForce dokázali vyhrát proti posledním Fredit BRION, rovněž 2:0. Očekává se však postup Hanwhy, která během sezóny dokázala nasbírat o celých 5 vítězství více, 12 ku 7.

Je pravděpodobné, že s lepším z této dvojice se pak utká právě DWG, ledaže by druhé semifinále vyhráli namísto favorizovaných T1 borci z DRX, nicméně nepředbíhejme.

Vítězství Hanwha Life si dnes můžeš vsadit za 1.20, výhru Nongshim RedForce si vsaď za krásných 3.94. Zápas se bude hrát na tři vítězné hry, tedy best of 5.

Kde sázet na League of Legends?

Kurzy na LCK, včetně live sázek a také live streamu, nabízí mimo jiné sázková kancelář Fortuna. Přenosy zápasů najdeš i na YouTube (s anglickým komentářem), sleduj kanál LCK Global.

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.