LCK nabídne souboj z čela tabulky

lck_2020_summer

V LCK je to v posledních kolech opravdu napěchované skvělými zápasy.

Od 10:00 nás rozehřeje zápas nejlepšího z nepřesvědčivých týmů (nebo nejhoršího z dobrých týmů?), Afreeca Freecs. Ti si dnes určitě zajistí další bod do tabulky, díky výhře nad Hanwha Life Esports. Afreeca má totiž „ve zvyku“ porážet týmy, které jsou pod nimi, ale prohrávat s výše postavenými celky. A Hanwha Life je opravdu pod nimi, se skóre 5:21 a ziskem pouze 1 bodu je totiž na předposledním, 9. místě.

Kurzy to potvrzují a to nám ještě přijde kurz na výhru Afreeca Freecs velice solidní, 1.19. Kurz na nečekanou výhru HLE je pak 4.35.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Po výhře 2:1 nad třetími Gen.G se dnes hráči DRX pokusí zdolat i aktuálně druhý tým ligy, DAMWON Gaming. Mimochodem DAMWON Gaming má, stejně jako Gen.G zatím v lize 9 bodů. Podaří se jim to, co v minulé sérii tým Gen.G nezvládl? Poslední vzájemné měření sil, které proběhlo 11.7. skončilo, jak jinak, výhru DRX v poměru 2:1. Pokud dnes DAMWON vyhrát nezvládne, bude se zřejmě muset smířit s tím, že na první příčku nedosáhne, což znamená zápas navíc v rámci případného play-off.

DRX jsou v tomto zápase dokonce outsiderem! Kurz na jejich výhru je 2.04, což je opravdu skvělá nabídka. Vítězství DAMWON Gaming si můžeš vsadit s kurzem 1.74. Zápas začíná ve 13 hodin.

Kde sázet na League of Legends?

Kurzy na LCK, včetně live sázek a také live streamu, nabízí mimo jiné sázková kancelář Fortuna. Přenosy zápasů najdeš i na YouTube (s anglickým komentářem), sleduj kanál LCK Global.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

Pokud ještě u Fortuny nemáš účet, můžeš využít zvýhodněnou nabídku pro nové hráče.

Zaregistruj se a získej vstupní bonus 1 300 Kč. Vlož si až 500 Kč a hned od Fortuny dostaneš dvojnásobek této částky na své další sázky do výše až 1 000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.