Lazio zavítá do posledního Crotone

SerieA_Italy_logo_2019_2020

Dnes 21.11. se v italské nejvyšší soutěži odehrají tři zápasy.

Deváté Lazio určitě vyhlíží lepší umístění v tabulce, než je jeho aktuální devátí příčka s jedenácti body. Před reprezentační přestávkou dokázalo doma na římském Olympijském stadioně remizovat 1:1 s Juventusem.  O týden dříve vyhrálo při divoké přestřelce 4:3 proti dalšímu turínskému klubu – FC Turín. Mimo to určitě nemůže tradiční římský klub těšit záporné skóre 11:13.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Jeho dnešní oponent v podobě FC Crotone je na tom nejhůře v celé lize. Krom dvou remíz (čistě náhodou s oběma výše zmíněnými turínskými týmy) má na kontě jen prohry a také nelichotivé gólové skóre 6:17. Crotone, které se po dvou letech dostalo do elitní Serie A, určitě myslí na to, aby se na konci sezóny nemuselo vrátit zpět do nižší soutěže, což je ale s nynějšími dvěma body po sedmi kolem celkem sebevědomé.

Favorizované Lazio do tohoto utkání vstoupí s kurzem 1.71. Na Crotone pak sázkové kanceláře vypsaly kurz 4.80, na remízu 4.05.

Zápas začíná v 15:00 a sledovat ho stejně jako níže uvedené utkání na Fortuna TV a Tipsport TV.

Další zápasy Serie A:

Spezia (6.57)                    –              remíza (5.08)                     –              Atalanta (1.45)

Juventus (1.27)                 –              remíza (6.13)                     –              Cagliari (11.00)

Kde sledovat Serii A? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!