Lakers v noci vyzvou Wizards

basketbal

LA Lakers, kteří donedávna vedli západní konferenci NBA se dnes utkají s Washington Wizards, týmem s jednou z aktuálně nejlepších forem v lize.

Wizards sice vyhráli 5 ze svých posledních pěti zápasů, své poslední 4 zápasy a v noci tedy mohou doplnit páté W do série, avšak jejich dlouhodobé výkony je řadí až na 13. místo ve východní konferenci s PCT 0.370. Naproti tomu Lakers vedli v podstatě od začátku sezóny západní konferenci, díky třem prohrám v posledních pěti zápasech ale byli odsunuti na aktuální druhou pozici, za Utah Jazz.

Kurz na výhru Lakers je dnes 1.35, na Washington Wizards pak 3.30. Začátek zápasu je v plánu od 04:00.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

V západní konferenci v noci dojde také na souboj sousedů v tabulce. Phoenix Suns hostí Portland Trail Blazers a půjde o to, kdo si udrží formu 4 výher v posledních 5 zápasech. Tu aktuálně mají oba celky, udrží si ji však jen jeden z nich. Oba týmy odehrály stejně zápasů, 29, a jejich PCT je 0.655 ku 0.621

Portland, který v minulém zápase překvapivě padl s Washington Wizards 111:118, je proti Phoenixu outsiderem, kurz na jeho výhru je dnes 3.03. Na Phoenix Suns si vsaď s kurzem 1.38. Zápas začíná od 03:00.

Kde sázet na NBA?

Chcete začít sázet na NBA u Tipsportu? Založte si účet přes tento odkaz a jako dárek za registraci dostanete 150 Kč na ruku. Čeká na vás i vstupní bonus, za první vklad na herní konto můžete získat až 50 000 Kč.