Kvitová hraje na French Open o postup do semifinále

french-open-2020

Petře Kvitové zatím turnaj v Paříži sedí a poráží jednu soupeřku za druhou. Dokáže se dostat do semifinále přes němku Siegemundovou?

Od 12 hodin by měla česká hráčka rozehrát svou čtvrtfinálovou bitvu proti Lauře Siegemund, aktuálně 66. hráčce žebříčku WTA. Kvitová zvládla svůj osmifinálový zápas proti Zhangové ve dvou setech, 6:2 a 6:4, Siegemundová si proti španělce Paule Badosa Gilbert musela zahrát o dvě hry více, postoupila po setech 7:5 a 6:2.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

V případě výhry ji pak v semifinále bude pravděpodobněji čekat Sofia Keninová z USA, čtvrtá nasazená hráčka turnaje. Kvitová byla na Rolland Garros nasazena jako sedmá. Keninová se také ještě musela včera věnovat zápasu ve čtyřhře, je totiž partnerkou Bethanie Mattek-Sandsové, bývalé parťačky Lucie Šafářové. Ve včerejším zápase ale narazily na českou dvojici Barbora Krejčíková/Kateřina Siniaková a to po prohře 2:1 na sety nakonec znamenalo jejich konec v turnaji.

Kurz na výhru Petry Kvitové je v tomto zápase 1.30. Výhra její německé soupeřky je pak v nabídce za 3.84.

Tenisová mánie u Fortuny

Díky Tenisové mánii si můžeš výsledný kurz vyladit až o 25 procent. Vyšší výhry až o čtvrtinu? Ano, přesně tak. Když se budeš držet při zemi a přidáš si na LIVE akovku tři tipy, každý s kurzem 1,3 a více, odemkneš si 15% kurzové zvýhodnění. Najdeš ho v levé liště pod názvem „Tenisová mánie 15 %“.

Jednoduše si ho přidej na tiket. Nebo přihoď ještě jednu sázkovou příležitost s minimálním kurzem 1,3 a můžeš sáhnout po ještě lepším bonusu. Tím je „Tenisová mánie 20 %“. Přihodíš si ji na tiket, nebo najdeš ještě jeden tip s kurzem aspoň 1,3? Za pět takových na jedné LIVE akovce tě totiž odměníme 25% kurzovým zvýhodněním. Čeká na tebe coby „Tenisová mánie 25 %“ zase nalevo, stačí dva kliky a je na tiketu.

Za kolik si vsadíš, je jen a pouze na vás. Na Tenisovou mánii se nevztahují žádné limity. Na závěr jen drobná připomínka, jako vždy platí pravidlo, že zvýhodněné tikety předem nevyplácí. Tenisová mánie by pak ztratila své kouzlo a ty by ses připravil o napětí a adrenalin.