Kurz na výhru Slovácka je 2.00

fortuna_liga_logo

Vypadá to, že sázkové kanceláře nechtějí věřit tomu, co se děje v Uherském Hradišti. Slovácko se totiž chystá vyloupit Pardubice a předskočit Spartu.

Kdybyste se zeptali všech expertů na český fotbal, kdo bude ve 26. kole útočit na to, aby od Sparty Prahy přebral druhou příčku ligové tabulky, asi bychom příliš mnohokrát neslyšeli zaznít slovo „Slovácko“. Možná Slavie, určitě např. Plzeň, ale od moravského klubu se něco takového rozhodně nečekalo. A přece je to přesně to, co je nyní na pořadu dne. Po prohraném derby dala Sparta všanc své těžce vydobyté pozice a Slovácko může udeřit.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Ne snad, že by Pardubice neměly žádnou šanci uhrát cenné vítězství, nebo odvrátit porážku. Koneckonců právě Pardubice jsou jedním z týmů, který už nad Slováckem v tomto ligovém ročníku vyhrál. Podle formy se na to ale příliš vsadit nedá. Nesmíme totiž zapomínat na to, že Pardubice vyhrály pouze 1 zápas z minulých pěti, zato ale remizovaly se slabou Mladou Boleslaví, prohrály v Liberci 4:1, doma s Bohemkou 0:2 a dokonce i v Opavě 1:0.

Na druhou stranu Slovácko si vydřelo všechna svá vítězství bojovným stylem, díky němuž mnohokrát zvítězilo o jednu branku, jako s Ostravou, v Opavě i proti Liberci. Jediná prohra v posledních pěti zápasech přišla proti (již brzy znovu) mistrovské Slavii Praha. V posledních 14 ligových zápasech prohrál tým Slovácka pouze jednou (11/2/1) a vyhráli i 6 z posledních 7 zápasů venku.

Zatím je kurz na výhru Slovácka na úrovni 2.02, což je podle nás až příliš štědré. Remízu můžeš zkusit trefit v kurzu 3.10, výhru Pardubic pak za 4.50.

Zápas začíná ve 14:30 a můžeš ho sledovat na Fortuna TV.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!