Dreamhack Masters míří do skupiny B

dreamhack_masters_spring_2020

Dreamhack Masters 2020 se v Evropě přesunují do skupiny B, v NA během těchto zápasů dohrajeme skupinu A.

Další tři hrací dny strávíme s „novými“ týmy ve skupině B. Do té byly nalosovány organizace: mousesports, compLexity Gaming, MAD Lions a BIG.

První hrací slot, od 14:00, bude patřit zápasu mousesports – compLexity Gaming. Celkem jasným favoritem je v tomto zápase tým mousesports, s kurzem na výhru 1.33. Výhru compLexity Gaming si můžeš na tiket hodit s kurzem 2.80. Ani jednomu z těchto týmů se na nedávno proběhnuvším turnaji ESL One – Rio nepodařilo postoupit ze skupiny do fáze play-off. Ve svých skupinách dokonce skončily na shodném, 7. místě.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Od 5:30 hodin odpoledne se následně rozběhne duel MAD Lions – BIG. MAD hráli naposledy soutěžní zápas 19.4.2020, v rámci Flashpoint – Season 1 (USA) a dokonce celý turnaj vyhráli (v Grand finále porazili MIBR 2:1). Něco podobného se nedá říct o BIG, kteří nehráli soutěžní zápas už skoro 2 měsíce (naposledy 24.3.) a jejich celková vizitka z účinkování v ESL Pro League – Season 11 (Evropa) není nic, o čem by měli psát domů. MAD Lions jsou dnes favoritem s kurzem na výhru 1.55, výhru BIG sázkovky ocenily kurzem 2.26.

V rámci Severní Ameriky se dnes těš na zápas MIBR – CHAOS. MIBR svůj první zápas proti týmu FURIA sice prohráli, ale dnes jsou favority na výhru s kurzem 1.26. CHAOS v minulém zápase překvapili a vyhráli 2:1 proti Team Liquid, dnes je jejich šance na výhru ohodnocena kurzem 3.20. Zápas začíná ve 22:10.

Kde sázet na Counter Strike: Global Offensive?

Kurzy na CS:GO, včetně live sázek, nabízí sázková kancelář Fortuna. Přenosy zápasů nicméně najdeš i na Twitchi (s anglickým komentářem).