Kompletní kolo Bundesligy nabídne souboj o 2. místo

bundesliga_RBLipsko_RedBullArena

Dvě kola před koncem soutěže jsme už v režimu hraní všech zápasů v jeden čas.

Takže, sobota 15:30 bude napráskaná německým fotbalem. A to je dobře! Titul už sice míří do Mnichova, ale stále je o co hrát, dnes se bude rozhodovat mimo jiné o tom, kdo doplní Bayern a Dortmund v Lize Mistrů. Šanci mají Mönchengladbach, Leverkusen a RB Lipsko.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Mohuč si v minulém kole výrazně pomohla

Kdo ví, jestli tak výrazně zapůsobil zisk titulu Bayernem na psychiku hráču Borussie Dortmund, kteří prohráli s Mohučí překvapivě 0:2. Mohuč (2.58) si dnes může nadobro oddechnout od sestupových starostí, pokud porazí Brémy (2.67). V případě remízy (3.56) může ještě teoreticky hrát play-off o udržení.

RB Lipsko (2.33) bude chtít využít nekoncentrovanosti Borussie Dortmund (2.90) a ukrást 2 místo v lize. Remízu v tomto zápase tipni v kurzu 3.71. Lipsko však ještě může o kvalifikaci do LM přijít, pokud nebude bodovat a zároveň další výsledky půjdou proti nim.

Jedním z nich by musel být triumf Bayeru Leverkusen (1.64) na hřišti Herthy Berlín (5.10), což s formou Herthy rozhodně není nemyslitelné. Remíza je k mání s kurzem 4.31.

No a tím druhým by bylo obligátní vítězství Borussie Mönchengladbach (1.30) na půdě sestupujícího Paderbornu (9.43). Kurz na remízu je 6.11. Tento zápas naše redakce doporučuje k sázce.

Ještě i další týmy mají o motivaci postaráno, k mání je totiž také místo v Evropské Lize, o nějž se perou Wolfsburg, Hoffenheim, Freiburg a teoretickou šanci má také Frankfurt.

Freiburg musí nutně vyhrát, aby měl situaci ve svých rukou, podaří se mu to na hřišti mistrovského Bayernu Mnichov? Kurz na to je opravdu vysoký, 11.30, ale i remíza by neuškodila, kurz na ni je 6.63. Budou už hráči Bayernu „na dovolené“? Bookmakeři si to nemyslí, výhru mnichovského klubu ohodnotili kurzem 1.25.

Wolfsburgu se v posledních 2 kolech trochu vytratila forma, ale i tak by mohli zvítězit nad trápícím se Schalke 04, která má navíc velkou marodku. Výhra posune Wolfsburg (1.66) na dosah jisté kvalifikace do Evropy, Schalke nemá úplně o co hrát, takže uvidíme v jakém rozpoložení k zápasu nastoupí. Kurz na jeho výhru je 5.18 a na remízu pak 4.07.

Další adept na evropské poháry, Hoffenheim (1.62), dnes bude hostit Union Berlín (5.30), další tým s rozsáhlou marodkou. Za remízu by si klub z Berlína mohl gratulovat, v nabídce je s kurzem 4.27.

Outsideři z Frankfurtu se budou snažit nahrát 3 body v Kolíně nad Rýnem, proti dalšímu klubu, který už nemá příliš o co hrát. A jsou také favority, kurz na jejich vítězství je dnes 2.39, u domácích pak 2.74. Remíza doplňuje nabídku za 3.84.

Posledním zápasem bude souboj Augsburgu na hřišti, do sestupových bojů namočené, Fortuny Düsseldorf. Domácí by měli kmitat minimálně na 110 %, protože se teoreticky stále mohou vyhnout hrozbě sestupu, potřebují ale 2 výhry. Dnes jsou favority s kurzem na výhru 1.93, Augsburg (3.87) je na tom v tabulce jen o 6 bodů lépe a tak se není čemu divit. To, že zápas skončí remízou, která může odsoudit Fortunu k přímému sestupu, si můžeš vsadit s kurzem 3.80.

Využij akcí u Fortuny

Sázková kancelář Fortuna na začátek Premier League přišla se skvělou akcí pro registrované sázkaře – sázkařským maratonem s garancí 500 Kč pro každého.

Pokud navíc ještě u Fortuny nemáš účet, můžeš využít zvýhodněnou nabídku pro nové hráče.

Zaregistruj se a získej vstupní bonus 1 300 Kč. Vlož si až 500 Kč a hned od Fortuny dostaneš dvojnásobek této částky na své další sázky do výše až 1 000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.