Klasický online hrací automat Mystery Joker

V další recenzi si blíže představíme online výherní automat Mystery Joker. Zahrát si ho můžete zdarma i za peníze v casinu Tipsportu Vegas.

Jestli preferujete při hraní v internetových hernách automaty, které známe z klasických kamenných kasinech či hospodách, Mystery Joker pro vás bude správnou volbou. Jedná se o velmi jednoduchý tříválcový automat s pouhými 5 výherními liniemi, na kterých se protáčejí typické symboly jako hvězdy a zvonky nebo různé druhy ovoce.

Tip:
3 kroky, které udělejte před hraním automatů za peníze

Jelikož jde o nenáročnou hru, neočekávejte žádné speciální funkce. Budete se muset spokojit s maximálně 50násobkem své sázky, a to v případě, že s vám podaří na válcích poskládat tři shodné symboly hvězdy.

Žolíci spouštějí volná zatočení

Jediným dostupným bonusem jsou hry zdarma. Deset volných zatočení aktivujete tím, že sestavíte tři scatter symboly v podobě žolíkové čepice, která nahrazuje všechny ostatní symboly. Funkce zatočení zdarma může být při vytočení dalších žolíků opětovně spouštěna až do maxima 50 free spinů. S hrami zdarma a symbolem Scatter lze dosáhnout také na mysteriózní výhru.

Hrajte s bonusem 5 000 Kč

Automat Mystery Joker si můžete v online casinu Tipsport Vegas zahrát nejen na počítači či notebooku, ale k dispozici je i pro hraní v mobilních telefonech. Samozřejmostí je i možnost vyzkoušet si hru zdarma bez nutnosti registrace. Pokud se ale přeci jen rozhodnete pro založení herního účtu, i pro vás má Tipsport připraveno až 5 000 Kč za první vklad. Zábavu při hraní automatu Mystery Joker si můžete užívat s příjemným bonusem. Registraci lze jednoduše provést ZDE.

Tip:
Tipsport Vegas: Jak hrát automaty a ruletu online na mobilu