Kdo vyhraje Bulharský Superpohár?

football generic

Uprostřed koronavirové krize se v Bulharsku našel čas i na zápas o fotbalový Superpohár. Utkají se Ludogorets Razgrad a Lokomotiv Plovdiv.

Budou se radovat pohároví „specialisté“?

Jako vítěz ligy jde do utkání Ludogorets, který vyhrál bulharskou Parvu ligu se ziskem 72 bodů a náskokem 13 bodů na druhé CSKA Sofia. Lokomotiv Plovdiv byl v lize ve skupině o titul, ale skončil na 5. místě, se ziskem 53 bodů.

Lokomotiv Plovdiv ale dokázal triumfovat v Bulharském poháru, když ve finále zdolal již zmíněné CSKA Sofia. Ludogorets vypadl dokonce už ve čtvrtfinále, díky prohře 1:0 proti Levski Sofia.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Bude tedy formát „pohárové“ soutěže více vyhovovat Lokomotivu, i když se hraje jenom na jeden zápas? Kurz na jeho výhru je vysokých 6.28, ale titul mohou získat i pomocí remízy, který je v nabídce s kurzem 4.20. Favoritem na výhru je tedy Ludogorets, jehož výhru v rámci 90 minut si můžeš hodit na tiket s kurzem 1.45.

Zápas začíná večer od 19:30.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

Pokud ještě u Fortuny nemáš účet, můžeš využít zvýhodněnou nabídku pro nové hráče.

Zaregistruj se a získej vstupní bonus 1 300 Kč. Vlož si až 500 Kč a hned od Fortuny dostaneš dvojnásobek této částky na své další sázky do výše až 1 000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.