Kdo ovládne top souboj KHL?

KHL-vitezove

Dnes se můžeš v rámci KHL těšit rovnou na sedm zápasů. Mezi ty nejzajímavější se určitě bude řadit souboj na čele Západní konference mezi CSKA a Petrohradem.

Souboj prvního a druhého týmu Západní konference neujde pozornosti žádného fanouška KHL. Dva aktuálně nejsilnější týmy konference se do sebe pustí od 17:30 v Ledovém paláci v Petrohradu a půjde o velmi vyrovnaný souboj. Petrohrad je na tom ve statistikách jen o trochu hůře, než CSKA Moskva. Má o tři vstřelené branky méně a o osm obdržených více.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Formu v posledních pěti zápasech má CSKA také lepší, i když jen o bod, 11 oproti 10. Také proto jsou dnes hráči moskevského týmu lehkým favoritem na výhru. Tu si můžeš vsadit s kurzem 2.53, ale pozor, vítězství domácího Petrohradu je v nabídce jen za 2.55. Poznáme vítěze v základní hrací době? Kurz na remízu je 3.63.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou. V sekci „Live“ jsou pak streamované zápasy označeny ikonkou „Play„, na níž stačí kliknout a stream se spustí.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!