Kdo dnes postoupí do semi Turnaje mistrů?

turnaj-mistru

V londýnské O2 Aréně dnes pokračují zápasy Turnaje mistrů 2020. Poslední hrací den ve skupině B přinese souboj o postup mezi Nadalem a Tsitsipasem.

Jedno už je totiž jisté, ze skupiny B postoupí do semifinále Dominic Thiem, který má zatím jako jediný na kontě dvě výhry. Ten se dnes utká s Andreyem Rublevem, který už ale po dvou prohrách nemá šanci postoupit.

Jejich dnešní souboj si můžeš vychutnat od 15:00 a určitě uvidíme kvalitní tenis, i když už je výsledek zápasu pro vývoj skupiny irelevantní.

Favoritem je, dle očekávání, rakouský tenista. Pokračování vítězné série Dominica Thiema si můžeš vsadit s kurzem 1.58. Alespoň čestný úspěch na prvním Turnaji mistrů pro Rubleva je možné vsadit s kurzem 2.47.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Otevřená cesta do semifinále turnaje ale čeká na jednoho z dvojice Rafael Nadal a Stefanos Tsitsipas. Nadal, dvojka na žebříčku ATP, sice dokázal porazit Rubleva 2:0, ale stejným poměrem prohrál s Thiemem, i když ve dvou tie-breacích.

Tsitsipas s Thiemem prohrál v poměru 1:2 a stejným výsledkem porazil Rubleva. Proti Nadalovi však vyhrál pouze jeden ze šesti vzájemných zápasů. Loňský debutant z Řecka ale nebude chtít vzdát boj o postup předčasně. Vždyť v minulém ročníku dokázal porazit všechny, včetně Federera, Medveděva, Zvereva i Thiema, a získat svůj nejcennější titul.

Zápas začíná od 21:00 a favoritem na výhru je španělský tenista. Na výhru Rafaela Nadala si můžeš vsadit s kurzem 1.37, na Stefanose Tsitsipase pak s kurzem 3.27.

Oba zápasy můžeš sledovat na Fortuna TV.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou. V sekci „Live“ jsou pak streamované zápasy označeny ikonkou „Play„, na níž stačí kliknout a stream se spustí.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!