Kde sledovat zápasy MS v basketbalu 2019 živě a zdarma?

Všechny zápasy probíhajícího světového šampionátu basketbalistů v živých streamech a navíc zdarma? Ano, jde to. Podívejte se, jak na to.

Společně s tenisovým US Open jde o celosvětově největší a nejsledovanější sportovní událost těchto a nadcházejících dní. Pro českého fanouška je mistrovství světa v basketbale o to atraktivnější, že mezi účastníky poprvé v samostatné historii nechybí ani čeští reprezentanti vedení hvězdou ze zámořské NBA Tomášem Satoranským.

Tip: Využijte nabídky od Tipsportu a získejte jen za registraci bonus 150 Kč, který můžete reálně prosázet

Nejen jejich vystoupení, ale i zápasy favorizovaného amerického výběru, který obhajuje zlaté medaile, stejně jako všechny ostatní duely šampionátu hraného v Číně nabízí v přímých přenosech TV Tipsport. Oblíbená internetová sportovní televize odvysílá celý turnaj živě a bez zpoždění.

Jak sledovat MS v basketbalu živě a zdarma?

Je to velmi jednoduché. Pro sledování živých přenosů z mistrovství světa v basketbale se ze všeho nejdříve zaregistrujte přes tento odkaz (bez toho nelze streamy sledovat) a následně registraci dokončete. S dočasným kontem videopřenosy běží jen sedm dní, poté už vám nepůjdou spustit. Majitelům trvalého konta jsou dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč.

Registrace u Tipsportu se vyplatí hned dvojnásobně – kromě toho, že můžete sledovat sportovní přenosy na TV Tipsort, čeká na každého nového hráče 150 Kč zdarma na první sázky a vstupní bonus až 50 000 Kč.

Dokáží čeští basketbalisté uspět ve světové konkurenci? Sledujte průběh šampionátu v Číně na TV Tipsport!

Nepřehlédněte: Kompletní program MS v basketbalu 2019