Kde si vsadit na Sparta – Slavia s nejvyšším kurzem?

Sázky Novinky

Připravili jsme pro vás tip, kde a jak si nejvýhodněji vsadíte na očekávané fotbalové derby mezi Spartou a Slavií.

Další souboj odvěkých rivalů je za dveřmi. Už v sobotu na Letné vypukne v pořadí již 289. derby pražských „S“. Jen málokterý fotbalový fanoušek si nechá tento očekávaný zápas ujít. A pokud si chcete při sledování užít ještě víc zábavy, vsaďte si na derby u Fortuny. S ní máte jistotu, že na svém tiketu budete mít ten nejvyšší možný kurz.

Při online sázení u Fortuny na zápasy českých fotbalových soutěží totiž můžete získat bonusové kurzové navýšení a hrát tak o vyšší výhry. A to zdarma!

Tip:
5 důvodů, proč sázet na sportovní zápasy online

Fortuna: Nejvyšší kurzy na český fotbal

Jak na to? Stačí si v nabídce kurzových sázek Fortuny vyhledat v menu záložku „Expert českého fotbalu“. Podle počtu utkání si následně přidejte zdarma na tiket své bonusové kurzové navýšení, díky kterému se vám navýší i případná výhra.

Už při pěti zápasech na tiketu dostanete kurzové zvýhodnění a případná výhra se vám navýší o 11 %. Se sedmi zápasech máte v kapse navýšení 22 % a při deseti utkáních 33 %. To už se vyplatí.

-> Založte i u Fortuny herní konto a sázejte na český fotbal s těmi nejvyššími kurzy. Každý nový hráč navíc získá za registraci bonus 200 Kč na první sázky!

 

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0

Sázkové kanceláře

Tipsport

Tipsport

Bonus až 50 000 Kč
SYNOTtip

SYNOTtip

Bonus až 12 500 Kč
Fortuna

Fortuna

Bonus až 25 000 Kč
Chance

Chance

Bonus až 2 000 Kč