Kde nejvýhodněji sázet online na MS 2018 ve fotbale?

Fotbalový šampionát v Rusku bude velkým svátkem nejen pro všechny sportovní fanoušky, ale i sázkaře. Užijte si ho se širokou nabídkou sázek a výhodnými kurzy u Tipsportu.

Už se to blíží. V polovině června vypukne další mistrovství světa ve fotbale, na dvanácti stadionech v jedenácti ruských městech bude celý měsíc o zápis do fotbalového historie usilovat 32 týmů. Někdo přijede se skromnými ambicemi, tradiční fotbalové bašty už ale nyní spřádají plány, jak se probojovat až do finále a po něm zvednout nad hlavu vysněný pohár pro světové šampiony.

Tip:
5 důvodů, proč sázet na sportovní zápasy online

Turnaj tradičně poutá pozornost milionů sportovních fanoušků po celém světě i vášnivých sázkařů. Zejména těch, kteří na své tikety pravidelně a rádi zařazují právě fotbalové duely. Pro ně představuje mistrovství světa ve fotbale doslova žně. A letošní rok nebude výjimkou.

Sázejte na MS 2018 ve fotbale u Tipsportu s bonusem!

Plánujete sázet na zápasy očekávaného turnaje? Pak doporučujeme zvolit českou jedničku na poli sportovních sázek – Tipsport. V nabídce osvědčené sázkovky s největší komunitou sázkařů najdete každý hrací den šampionátu bohatou nabídku předzápasových i LIVE sázek. Výhodné kurzy jsou již samozřejmostí.

Pokud ale máte chuť si vsadit hned, nic vám nebrání. V online nabídce Tipsportu totiž už nyní najdete vypsané kurzy nejen na úvodních zápasy ve skupinách, ale také na celkového vítěze šampionátu či na umístění týmů v základních skupinách.

A pozor! U Tipsportu si můžete na MS ve fotbale 2018 vsadit i zdarma. Každý nový sázkař totiž získá za úspěšně dokončenou registraci 150 Kč na ruku na své první sázky a zároveň se dostane do hry o vstupní bonus až 50 000 Kč! Herní konto si můžete snadno založit TADY.