Kajot automaty nyní i ve Fortuna Vegas. Proč je vyzkoušet?

Fortuna Vegas je místem, kde se střetávají online casino hry od celé plejády výrobců. Své zástupce tady má i Kajot. V nabídce najdeme hned patnáct povedených výherních automatů s podpisem této osvědčené značky. Čtěte dál a pochopíte, proč stojí za to Kajot automaty vyzkoušet.

Víc než cokoli jiného o kvalitě online her z dílny Kajotu svědčí fakt, že si je oblíbili sami hráči. Třeba právě ve zmíněném Fortuna Vegas patří několik automatů této značky k vůbec nejhranějším hrám v celém casinu. A to je pro výrobce pochopitelně tou nejlepší vizitkou.

Klasika přinášející velké výhry

Vůbec největší oblibě se těší Multi Vegas 81 – naprostá čtyřválcová klasika se symboly ovoce a s 81 výherními řadami. Tenhle automat nepřekypuje speciálními funkcemi a symboly, přesto je extrémně zábavný. Za tím stojí zejména symboly wild. Dva shodné symboly přináší čtyřnásobnou výhru. A když sestavíte tři, pak se těšte rovnou na osminásobné navýšení své výhry.

Tip → Hrajte Kajot automaty ve Fortuna Vegas s bonusem 25 000 Kč

K nejhranějším hrám ve Fortuna Vegas patří i automat Simply the Best 81. I ten má čtyři válce a celkem 81 výherních linií. Pozornost si zaslouží především speciální wild symbol v podobě BARu s nápisem Joker. Nejen, že má zástupnou funkci, ale dokáže rovněž spustit režim s volnými zatočeními. Nejvíc dostanete za sestavení čtyř modrých BARů, a to skvělých 64 free spinů.

Také čtěte: Na scéně se objevily čtyři žhavé novinky. Vyzkoušejte je!

Co se týče Kajot automatů a casina Fortuna Vegas, hráči často a rádi spouštějí ještě 9 Stars s bonusovou hrou v podobě losování, ve kterém můžete vyhrát až desetinásobek své sázky, a Turbo 27. Tříválcový automat s devíti symboly na hrací ploše přináší klasickou zábavu a k tomu i možnost vytočit si 10 free spinů.

Hrajte Kajot automaty s bonusem

Tohle je jen výčet super automatů z díly Kajotu, které v nabídce online casina Fortuna Vegas najdete. A pokud ještě náhodou nemáte u Fortuny založený účet, pak dlouho neotálejte. Na každého nově zaregistrovaného hráče čeká uvítací balíček v hodnotě 25 000 Kč za první čtyři vklady. Zábavu s Kajot automaty si tak můžete užívat s luxusním bonusem!