Juventus si dnes připíše další 3 body

SerieA_Italy_logo_2019_2020

V dnešní večerní předehrávce italské Serie A máme jasného favorita, který je, jak jinak, Juventus Turín.

Návrat do fotbalové akce se vedoucímu týmu ligy podařil, když vyhráli 0:2 nad Bolognou. Podle tabulky to dnes budou mít ještě jednodušší. 18. Lecce dostalo již 60 branek a musí se zuby nehty prát o místo nad zónou sestupu. Zápas Juventus – Lecce začíná ve 21:45.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Juventus sice má v kádru několik zraněných hráčů, chybět dnes budou: Alex Sandro, Danilo, De Sciglio, Higuaín, Sami Khedira a otazník visí i nad Demiralem a Chiellinim, ale ani to by mu dnes nemělo zabránit v jasné výhře. Kurz na ni je 1.16, doporučujeme však alespoň sázku na výhru Juve a to, že padne více než 1,5 gólu za 1.29. Případná remíza je ohodnocena kurzem 8.31 a výsledek z říše snů, alespoň pro Lecce, je jejich výhra s kurzem 18.70.

Kde sledovat Serii A? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!