Jsou tu první semifinálové duely hokejového poháru

Generali Česká cup

V Generali Česká Cupu jsme se posunuli do fáze semifinále, kterého se účastní i Pardubice, které otočily nepříznivě začnuvší sérii se Zlínem.

Od 17:30 začne zápas Plzeň – Třinec. Plzeňští si ve druhém zápase smlsli na Litvínovu, který porazili 5:2. První zápas skončil remízou 2:2. To Třinec to roztočil už v prvním utkání proti Mountfieldu HK, když vyhrál 7:1, ve druhém zápase soupeři povolil více, ale prohrou 3:2 už jen kontroloval nerušený postup do semifinále.

V dnešním zápase jsou lehkým favoritem Oceláři, na něž je kurz 2.27. Vítězství domácí Plzně si můžeš hodit na tiket s kurzem 2.45. Remíza je k mání s kurzem 4.40.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Už od 18:10 odstartuje druhé semifinále, v němž se proti sobě postaví týmy Liberce a Pardubic. Bílí tygři si postup vybojovali díky výsledkům 4:2 a 2:2 proti Spartě Praha, Pardubice měly namále, ale prohru 4:2 se Zlínem dokázaly odčinit díky výhře 5:2 ve druhém utkání.

Dnes jsou však outsiderem a to konkrétně s kurzem 3.45. Remíza se, jak nám říká kurz 4.55, mezi bookmakery neočekává, což nás nechává s nízkým kurzem 1.77 na výhru domácího Liberce. Tento zápas přenáší také kanál ČT sport.

Jak využívat TV Tipsport?

Pro sledování přímých přenosů na TV Tipsport si musíš založit uživatelské konto u Tipsportu. Bez toho streamy nespustíš. V případě, že máš založený jen dočasný účet, můžeš sledovat přenosy jen po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Po získání plnohodnotného trvalého konta máte sportovní přenosy včetně streamů ze zámořské NHL dostupné kdykoli budete chtít po splnění jediné podmínky – stačí si v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

A jak si spustíte první přenos na TV Tipsport? Velmi snadno. Přihlaš se na svůj herní účet u Tipsportu a v hlavním menu klikni na „TV“. Následně si už jen stačí z nabídky přenosu vybrat ten, kterých chceš sledovat.