Je už hotovo? Fulham vede v semi 2:0.

championship_logo

Fulham si v prvním zápase play-off vydobyl velmi slibnou pozici a nad Welšany vede o dvě branky.

Fulham je na vlně, postup zvládne

Od 30.6. Fulham neprohrál ani jeden zápas, šestkrát se radoval z výhry a dvakrát se ligové body dělily, posledním vítězstvím pak bylo první semifinále v Cardiffu, v němž zvítězil po brankách Onomaha a Kebana 0:2. A nejen to, soupeře vyloženě přehrál, 63% držení míče, 565 přihrávek ku 338 a 13 střel ku 6. To je na utkání venku velmi dobrá vizitka, taková, jenž nevypodívá o tom, že by soupeři byli na stejné úrovni.

Je tedy až s podivem, že kurz na výhru Fulhamu na Craven Cottage je 2.03. I když, Fulham už má nahráno, může si dokonce dovolit i prohru, která je v nabídce s kurzem 3.76. I remíza, s kurzem 3.30, je za „Chalupáře“ v pohodě, nesmí pouze prohrát o více než gól, pak už by se situace komplikovala. V této části Londýna však často k vidění není, konkrétně se to nestalo už 18 zápasů (13-0-5-)!

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Zápas začíná od 20:45 a live stream můžeš sledovat i na TV Tipsport.

Kde sledovat play-off Championship? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.