Je tu první vlaštovka z Fortuna ligy

fortuna_liga_logo

V sobotu vyběhnou na trávník k fotbalovému zápasu hráči také v Česku. Poprvé od vyhlášení nouzového stavu.

Proběhne vše bez problémů?

Tuto otázku si položil asi každý, koho česká nejvyšší liga zajímá, ať se jedná o fanoušky, hráče, či funkcionáře klubů. Na teplických Stínadlech se od 18:00 odehraje duel FK Teplice – Slovan Liberec. Předpokládáme, že pokud vše proběhne v pořádku, odehrají se i úterní a středeční zápasy Fortuna ligy. Bude ale v opačném případě dostatek času na řešení případných vzniklých problémů?

V týdnu je na programu dalších 8 zápasů, po čtyřech v úterý i ve středu a tak je tento zápas možné chápat jako testování vod. Plán je pro teď nicméně jasně daný a spekulovat nemá příliš smysl, raději se podívejme na samotný zápas.

Ligová forma po dvouměsíční vynucené pauze asi nehraje takovou roli (a to Slovan dokázal vyhrát své poslední 4 zápasy), nicméně co je jasné na první pohled je, že ačkoli oba týmy inkasovaly podobný počet branek, Liberec (42:31) jich dokázal vstřelit více než dvakrát tolik, co Teplice (19:35). I díky tomu jsou na tom v tabulce lépe hosté, kteří jsou na 7. místě, Teplice mají naopak našlápnuto do baráže. Sázkovky jsou ale, zdá se, opatrné a předzápasové kurzy jsou vyrovnanější, než by se možná čekalo.

Na výhru domácích Teplic si můžeš vsadit s kurzem 2.94, výhru hostujícího Slovanu Liberec si dej na tiket s kurzem 2.55. Remíza je podle sázkovek nejméně pravděpodobná, ocenily ji kurzem 3.21.

BONUS PRO NOVÉ HRÁČE

Zaregistruj se a získej vstupní bonus 1 300 Kč. Vlož si až 500 Kč a hned od Fortuny dostaneš dvojnásobek této částky na své další sázky do výše až 1 000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou.

Jak streamy na webu Fortuny sledovat?

Je to jednoduché. Stačí se přihlásit do svého herního konta a v sekci LIVE sázek si vybrat zápas, který chcete sledovat. Zda je k utkání přímý přenos k dispozici, zjistíte velmi snadno – utkání se streamem jsou označena ikonkou „Play“. Lze také filtrovat aktuální zápasy podle toho, zda mají dostupný stream.

Hodně štěstí při sázení!