Je tu finále play-off MLS, Portland vyzve Orlando

Portland Timbers a Orlando City se utkají ve finále unikátního play-off v MLS. Šance na zisk trofeje jsou před zápasem vyrovnané.

Stejné výsledky, jen v jiném pořadí

Oba týmy zatím v play-off postoupily díky totožným výsledkům a mají tak ve vyřazovacích bojích stejné skóre. První zápasy oba celky vyhrály poměrem 1:0. Portland Timbers pak porazili 3:1 New York City FC, Orlando City zdolalo Los Angeles FC 2:1. V semifinále se to obrátilo díky výhře Portlandu nad Philadelphií 2:1 a vítězství Orlanda 3:1 nad Minnesotou United.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Forma Orlanda se tak pěkně stupňuje, možná i proto jsou ve finále favoritem na výhru. Kurz na to, že vyhrají v základní hrací době je 2.49. Timbers ale nejsou příliš pozadu, jejich výhra je ohodnocena kurzem 2.67. Remíza je pak v nabídce za 3.50.

Hrát se bude už od 02:30 v noci z úterý na středu, takže si na zápas vsaď raději s předstihem. Sledovat ho můžeš na programu Nova Sport 1.

Kde sledovat MLS? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na tebe čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!