Jaroslavl tahá v KHL skvělou sérii

KHL-shield-01

Lokomotiv Jaroslavl sice někdy potřebuje na ledě více času, než dává základní hrací doba, nakonec však zvítězí. Vyzraje dnes i na Spartak Moskva?

Spartak zatím se záporným skóre

Spartaku Moskva se vstup do nové sezóny KHL nevyvedl příliš dobře. Prozatím je na osmém místě v konference z 11, kam jej dovedlo záporné skóre 39:51. V posledních 5 zápasech utrpěl dvě porážky v prodloužení, ale také dvě výhry v posledních třech zápasech.

To Lokomotiv Jaroslavl v posledních 6 zápasech sbírá body, má tři výhry a k tomu tři výhry v prodloužení, což v KHL znamená 12 bodů. Skóre také není špatné, 45:29, vlastně se jedná o nejlepší obranu v lize a to s rezervou dvou obdržených branek.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Bude dnes rozjetý Lokomotiv zastaven právě Moskevským klubem? Na to si můžeš vsadit s kurzem 4.03. Remíza je v nabídce s kurzem 4.40 a výhra Jaroslavle, která je favoritem, za 1.70.

Zápas začíná v 18:00 a sledovat ho můžeš prostřednictvím Fortuna TV.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou. V sekci „Live“ jsou pak streamované zápasy označeny ikonkou „Play„, na níž stačí kliknout a stream se spustí.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!