Jak zareaguje Barca na výprask od PSG?

La_liga_logo_wide

V úterý si v rámci Ligy mistrů s Barcelonou pořádně pohrál Kylian Mbappe. Francouzský útočník jí nasázel hattrick a postup Barcy v LM se tak zdá nereálný.

Barcelona se alespoň zlepšila, co se La Ligy týče. Její aktuální série 7 výher v řadě v lize ji posunula na 3. místo a vypadá to, že by si mohla zajistit Ligu mistrů i na příští sezónu. Naposledy zdemolovala Alaves 5:1 a něco podobného bude chtít předvést i dnes proti Cádizu.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Ten v poslední době v lize tápe, takže by to nemusel být neřešitelný problém. Čtyři prohry v řadě ho odsunuly až na 15. příčku tabulky, přičemž nad sestupovým pásmem má rezervu pouze 3 body. Cádizu se sice podařilo naposledy Barcu porazit 2:1, na Camp Nou však ještě nikdy v historii nevyhrál (z celkem 5 pokusů). Naposledy se o to neúspěšně pokusil v roce 2006.

Barcelona je dnes velkým favoritem na výhru, na níže je vypsán nízký kurz 1.17. Na Cádiz naopak kurz obrovský, 17.90. Remízu si můžeš vsadit s kurzem 7.95.

Zápas začíná v 14:00 a sledovat ho můžeš na TV Tipsport.

Kde sledovat La Ligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!