Jak začne obhájce tureckého titulu?

Turecká Süper Lig začala sice již v pátek, ale teprve ve dnešní dohrávce se dostane také na úřadujícího ligového mistra, Istanbul Basaksehir.

Několik týmu začalo ligový ročník výborně, především Goztepe, které si připsalo výhru 5:1 proti Denizlisopru. Istanbul Basaksehir vyhrál minulý ročník s náskokem 4 bodů na druhý Trabzonspor a podobného úspěchu by rád dosáhl také v této sezóně. Proto je zásadní začít dobře a nedat soupeřům prostor, k čemuž dává ideální příležitost první utkání na půdě ligového nováčka.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Turecká liga skončila 26. července, což znamená cca měsíc a půl na volno pro hráče a předsezónní přípravu, což opravdu není moc. Hatayspor kupříkladu oficiálně stihl odehrát pouze jedno přátelské utkání, kterým byla remíza 1:1 proti Galatasarayi, 3. září. Basaksehir odehrál po konci ligy ještě zápas Evropské ligy proti Kodani, který ale prohrál 3:0. V přípravě má dva zápasy, remízu 2:2 proti Kasimpase a výhru 1:2 nad Karagumrukem.

To, že je dnes Basaksehir favoritem na výhru asi nikoho nepřekvapí, kurz na to je 1.76. Šance na vítězství domácího Hataysporu jsou vyjádřeny kurzem 4.57. Remíza je pak v nabídce s kurzem 3.47.

Zápas začíná od 19:00 a sledovat jej můžeš na TV Tipsport.

Kde sledovat tureckou Süper Lig? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!