Jak začít se sázením v mobilu krok po kroku

Mobilní sázení se z pochopitelných důvodů těší stále větší popularitě. Téměř každý má dnes neustále u sebe mobilní telefon nebo třeba tablet a díky tomu si může vsadit kdykoli a kdekoli se právě nachází. Pokud vás mobilní sázení také láká, podívejte se, jak s ním začít u české sázkové jedničky – Tipsportu.

1. krok: Registrace

Pokud už náhodou u Tipsportu herní konto nemáte, ze všeho nejdříve je nutné se zaregistrovat. Je to snadné a zabere vám to jen chviličku. Výhodou je, že dnes nezbytné ověření totožnosti lze u Tipsportu provést z pohodlí domova online prostřednictvím vaší banky.

Navíc na vás čekají lákavé vstupní bonusy. Po dokončení registrace dostanete 150 Kč, dalších až 50 000 Kč pak můžete získat za svůj první vklad na trvalé a plnohodnotné herní konto. Bonus je v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše zmíněných 50 000 Kč.

Tip → Začněte u Tipsportu sázet online s bonusem hned teď!

2. krok: Instalace mobilní aplikace

Tipsport nabízí hned dvě možnosti, jak sázet v mobilu či jiném mobilním zařízení. Pro hráče, kteří vlastní chytrý mobilní telefon s operačním systémem Android či iOS, jen nejlepší variantou stažení mobilní aplikace. Tu si jednoduše stáhnete v internetových obchodech Google Play a App Store, případně přímo z webových stránek Tipsportu.

Hlavní přednosti mobilní aplikace Tipsport:

  • Dokonalý přehled o vašem kontu – snadné vklady i výplaty, všechna nastavení pod kontrolou
  • Pohodlné a bezpečné sázení – kompletní kurzová nabídka kdekoli a kdykoli
  • Tisíce živých přenosů – sázejte live a sledujte přitom přímé sportovní přenosy
  • Největší komunita sázkařů – spousta soutěží, analýzy, fórum, Tiket aréna
  • Online casino Vegas – online ruleta a automaty kdykoli k dispozici
Tipsport – mobilní aplikace

Podrobný návod, jak si aplikaci nainstalovat do svého chytrého telefonu, najdete ZDE.

Mobilní web

Tipsport nicméně myslí i na sázkaře, kteří mají ve svém mobilu jiný operační systém, nebo si zkrátka nechtějí aplikaci stahovat. V takovém případě je vám k dispozici mobilní web.

Stačí do webového prohlížeče zadat adresu stránek Tipsportu a budete automaticky přesměrováni na web speciálně přizpůsobený pro snadné sázení v telefonech a tabletech. Pokud se tak nestane, můžete se na něj přepnout prostřednictvím odkazu „Mobilní verze“ v patičce plné verze webu. Mobilní web poskytuje při sázení stejný komfort jako klasický počítač.

Tipsport – mobilní web

3. krok: Začínám s mobilním sázením

Jakmile budete mít založený herní účet a máte v mobilu staženou aplikaci Tipsportu, nebo jste si uložili do záložek mobilní web, už vám nic nebrání v tom začít sázet. Mobilní sázení má celou řadu výhod, což brzy pozná každý, kdo s ním začíná. Navíc je naprosto bezpečné. Aplikace i mobilní web jsou uživatelsky velmi vstřícné a sázení ve svém telefonu či tabletu si budete užívat.

Tip → Chci si u Tipsportu založit herní konto a začít sázet v mobilu