Jak si povede Atlético bez Parteyho?

La_liga_logo_wide

V La lize jsou dnes na programu zápasy top týmů. Kromě Sevilly uvidíme i Atlético Madrid, Real Madrid a Barcelonu.

Od 4 hodin začne zápas Celta Vigo – Atlético Madrid. Atleti se aktuálně nachází až na 12. místě, se ziskem 5 bodů ze 3 zápasů. Sice přivedli Lucase Torreiru z Arsenalu, ale v poslední den přestupového období putoval na opačnou stranu Thomas Partey. Bude to v případě Atlética opravdu „No Thomas no Party“?

Atlético je v dnešním zápase favoritem s kurzem 1.91, Vítězství Celty Vigo si můžeš vsadit s kurzem 4.82, remízu pak za 3.38.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Vedoucí tým ligy, Real Madrid, dnes bude hostit Cádiz. Ten nezačal ligu úplně nejhůře, má zatím 7 bodů, tedy např. stejně jako Barcelona, má však již odehráno 5 utkání. Cádit ale dokázal vyhrát oba venkovní zápasy, z pozice outsidera, s čistým kontem. Do sestavy se mu po disciplinárním trestu také vrátí útočník Álvaro Negredo, jediný hráč, který za Cádiz dokázal na hřištích soupeře otevřít skóre.

Real po úvodní remíze s Realem Sociedad vyhrál další 3 zápasy a vyrovnal tím svůj nejlepší vstup do sezóny od roku 2016/17. Madridský klub je také jedním z pouze dvou klubů, které ve 4 úvodních zápasech dokázaly alespoň třikrát udržet čisté konto.

Real je doma velkým favoritem, s kurzem 1.27. Remíza je v nabídce s kurzem 6.14 a výhra Cádizu dokonce za 12.80. Zápas začíná v 18:30.

Posledním zápasem dne je od 21:00 začínající duel Getafe – Barcelona. Oba týmy mají zatím 7 bodů, ale Getafe má odehrán o 1 zápas více. Pro Getafe je to ale nejlepší vstup do ligy za posledních 10 let, navíc v domácím prostředí jsou zatím 100%.

Barcelona ale neprohrála venkovní zápas už 7x v řadě. Dnes již však budou chybět Alba, Fernandes, Umtiti a také brankář ter Stegen. Když dnes vyhraje, může se krásně dotáhnout na čelo tabulky.

Barcelonu si dnes můžeš vsadit díky kurzu 1.73. Remízový výsledek je ohodnocen kurzem 3.87 a vítězství Getafe za 5.28.

Kde sledovat La Ligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!