Jak sázet a vyhrávat i s jedním chybným tipem?

Při online sázení u Tipsportu se můžete setkat s celou řadou předzápasových sázek. Víte, že mezi nimi najdete i takovou, s nímž vyhráváte i s jednou chybou na tiketu? Řeč je o Extratipu.

Co je Extratip?

Jedná se typ sázky, při které sázející vyhrává i při jednom chybném tipu, pokud jde o tzv. přídavný tip. Druhy sázky Extratip lze zvolit na AKO tiket s alespoň 10 předzápasovými sázkovými příležitostmi (aby byl Extratip platný, nejméně 10 sázkových příležitostí musí být vyhodnoceno).

Přídavným tipem je vždy událost s nejnižším kurzem na tiketu. Pokud je na tiketu jedna příležitost s nejnižším kurzem, stává se přídavným tipem automaticky. Pokud je nejnižší kurz shodný u dvou či více příležitostí, přídavný tip si určí sázející sám.

Kdy využít Extratip?

Není překvapením, že u Tipsportu je Extratip často využívaným druhem sázky. Už zachránil mnoho a mnoho tiketů, které by jinak skončily v propadlišti dějin. Extratip doporučujeme vybrat vždy ihned poté, co na svůj tiket přidáte desátý tip z předzápasové nabídky. Klidně pak přidávejte další, ale nezapomeňte na něj. Nic za to nedáte, nestojí vás to nic navíc a ve výsledku vám může zachránit spoustu peněz.

Čtěte také: Jak začít se sázením v mobilu krok po kroku

Pokud vám na tiketu s desítkou příležitostí devět tipů vyjde a ten desátý (přídavný) je vyhodnocen jako chybný, získáte částku po odečtení kurzu z přídavného tipu.

V sázkařské komunitě Tipsportu dodnes koluje příběh klienta, jemuž právě Extratip zachránil nejen vsazených 80 tisíc, ale zároveň mu přihrál pohádkovou výhru přes 3 miliony korun. Lepší důvod, proč Extratip využívat snad ani neexistuje…

Tipsport rozdává 150 Kč jen za registraci!

Láká vás sázet online s možností vyhrát i při jedné chybě? Pak není nic snazšího, než si u Tipsportu založit herní konto. Vše zvládnete v pohodě online a z domova. A navíc – Tipsport rozdává nový hráčům jen za dokončení registrace 150 Kč zdarma na první sázky. Dalších až 50 000 Kč pak můžete získat v rámci vstupního bonusu za první vklad.

Tip → Chci začít sázet u Tipsportu s bonusem za registraci hned teď