Jak na více bonusů

Kasíno láká nové hráče na neodolatelné bonusy. Rozhodně se na začátku vyplatí těchto bonusových nabídek využít a bonusy na ruletu inkasovat. Jak vlastně bonusy fungují? Jedná se o tzv.bonusové peníze, to znamená, že je nemůžete vybrat (alespoň ne ihned), ale můžete je použít na hru jako plnohodnotné peníze. To znamená, že pokud já vložím do kasína 100 Euro (2.500 Kč), tak se mi na účtě objeví automaticky 200 Euro (5.000 Kč) a to už je slušná částka do začátku. Když mluvíme o tom, že peníze nelze vybrat hned, tak tím myslíme to, že pokud byste pomýšleli na výběr bonusových peněz, tak to znamená, že je musíte protočit – to znamená několikrát je použít ve hře. Počet protočení peněz má každé kasíno nastavené jinak, ale rozhodně tak vysoko, že využít bonus k tomu, že ho chcete později vybrat, se nevyplatí. Když bonus použijete na ruletní systémy, které popisujeme na tomto webu, tak vyděláte mnohonásobně více.

ZÁKLADNÍ TRIKY PRO VÍCE BONUSŮ

  1. Založte si více účtů v jednom kasínu. Bude se Vám to stejně hodit, protože později budeme muset hrát na více účtech, aby jste rozmělnili velké sumy (Tipy na zmatení kasína) .
  2. Založte si účty také v jiných kasínech – doporučujeme tyto kasína: FortunaTipsportSazka hry
  3. Přihlaste se k odběru novinek a my Vám napíšeme, když bude nějaká akce. Kasína v průběhu roku rozdávají bonusy, točení zdarma a další zajímavé ceny.

Dávejte pozor na vyplňování správných údajů při registraci – více na „Jaké částky vybírat“