RULETA MÁ DÍRU. OVĚŘENO.

Ruleta online – zahrajte si zdarma „nanečisto“. Vstupte do prověřeného online kasína, hrajte s virtuálními penězi kasína a zkuste si porazit kasíno zdarma! Dokážeme Vám, že to jde!

Tyto návody, jak vyhrát v ruletě, nelze aplikovat v klasickém kasínu, ale pouze v internetovém. Hra v klasickém kasínu je velice zdlouhavá, nemůžete využít zrychlené hry a navíc Vás krupiér nechá vyhrávat jen chvilku, pak Vás ochranka taktně vyprovodí ven. Takže pamatujete – pouze online kasíno, kde můžete hrát v pyžamu, zdarma a hlavně testovat systémy a strategie aniž by Vás někdo omezoval. Testovali jsme mnoho kasín, nejlépe se v našich testech ukázala kasína SazkaHry a Synottip.

DŮVODY PROČ SYSTÉM FUNGUJE

 1. Je to matematika – jednoduchý vzorec. Na tomto systému nemusíte spoléhat na náhodu a nebo na štěstí.
 2. Kasína jsou proti tomu systému bezradná, protože to není podvod a oni tedy nemohou zasáhnout.
 3. Kasína jsou kontrolována mnoha nezávislými institucemi, takže není možná jakákoliv manipulace.
 4. Systém také funguje proto, že 95% hráčů prohrává peníze bez systémů, takže kasíno má bez problémů na výplaty těch, co používají systémy.

UKÁZKA JEDNOHO SYSTÉMU, JAK PORAZIT RULETU

Je důležité, aby jste se drželi přesných instrukcí a hráli ruletu s rozvahou. Rozhodně nedoporučujeme hrát posilnění alkoholem. Vždy zapíjejte až výhru, ale nikdy nepijte při hraní, protože pak člověk ztratí zábrany a můžete začít sázet velké částky. 
Podstatou základního systému, kterým doporučujeme začít, je to, že sázka, kterou vsadíte na začátku se Vám vždy vrátí. Nevěříte? V návodu Vám ukážeme foto návod i videoukázky přímo z herny, aby jste viděli systém v praxi.

Ukažme si tedy, jak sázet.
Krok 1. Vsaďte 1 euro na červenou. Pokud by padla, tak byste vyhráli dvojnásobek, to znamená 2 eura (1 euro v plusu). My jsme ale prohráli, takže jsme o jedno euro přišli a jsme tedy v mínusu 1 euro. 
Krok 2. Vsadíme tedy na tu samou barvu dvojnásobek předchozí sázky, to znamená 2 eura. Opět padla opačná barva (černá), takže jsme přišli o další dvě eura plus 1 euro z minula, takže jsme celkem v mínusu 3 eura.
Krok 3. Vsadíme tedy opět na červenou, opět dvojnásobek předchozí sázky, to znamená 4 eura. Tentokrát padla naše barva (červena) a my vyhráváme dvojnásobek vsazené částky – to je 8 euro. 
Výsledek: O 3 eura jsme přišli na začátku a 4 jsme vsadili při této poslední sázce, to je celkem 7 Eur. Výhra při poslední sázce je 8 eur, to znamená, že jsme 1 euro v plusu (jak jsme říkali na začátku, na konci vždy vyhraji svou první sázku.
Pokud bych začal sázet s 5 eury a násobil podle návodu, tak na konci série vyhraji 5 euro. Je to sice rychlejší, ale mnohem nebezpečnější.

Důležité informace a hlavní ruleta systémy

 • Vše o ruletě
 • Vy se ptáte, my odpovídáme
 • Obecné informace k ruleta systémům
 • Ruleta systém 1
 • Ruleta systém 2
 • Trik na dlouhé série
 • Tipy na zmatení kasína
 • Jaké částky vybírat
 • Jak na více bonusů