Jak hrát Adell automaty u Fortuny s bonusem 500 Kč

Vedle automatů od Kajotu, Apolla, Synotu, NetEntu se nyní v online casinu Fortuny objevily také válcové hry značky Adell. Všech deset skvělých novinek si můžete zahrát s exkluzivním bonusem pro nově zaregistrované hráče. Podívejte se, jak na to.

Fortuna začala s rozšiřováním herní nabídky svého online casina Vegas ve velkém stylu. Před několika dny zpřístupnila pro své hráče výherní automaty od firmy Adell. Jde o jednu pecku za druhou.

Fascinovala vás vždy tajemná mayská civilzace? Pak vyzkoušejte automat Apocalyptic Wild s možností vytočit si až 10 free spinů. Do světa krvežíznivých vampírů vás zase zavede Kingdom of Vampires. Netradičně zpracované automaty zastupuje Cold & Hot, kde si můžete odemknout čtvrtý válec. Spoustu zábavy si užijete třeba i s hrou Way to Hell, a to díky chytlavé bonusové hře. V níž zamykáte válce a zvyšujete své šance na pořádnou výhru.

Online výherní automat Apocalyptic Wild

Roztočte Adell automaty s bonusem 500 Kč pro nové hráče

Online hry značky Adell, které jinde než ve Fortuna Vegas nenajdete, jsou vám k dispozici pro hraní zdarma i s lákavým bonusem 500 Kč, který čeká na každého nově zaregistrovaného hráče za první vklad. Založte si kliknutím na tento odkaz herní účet a až budete mít trvalé herní konto, vložte si na něj alespoň pětistovku, tu následně protočte na jakýchkoliv hrách z nabídky a bonus 500 Kč na další hraní je váš.

Také si přečtěte: Kajot automaty nyní i ve Fortuna Vegas. Proč je vyzkoušet?