Jak dopadnou italští favorité dnes?

SerieA_Italy_logo_2019_2020

Top týmům se v Serii A zatím dařilo, své zápasy vyhrálo hned 8 nejlepších v tabulce.

I dnes uvidíme v akci tři favority/velké týmy, budou to Inter Milán, AS Řím a Lazio Řím.

Prvním zápasem bude od 19:30 zápas Interu proti Sassuolu. Inter je nyní třetí a brousí si zuby na účast v Lize Mistrů, na 4. Atalantu má náskok 6 bodů. Sassuolo je na 12. pozici a právě proti Atalantě v minulém kole prohrálo 4:1. Favoritem je Inter, s kurzem na výhru 1.42. Remíza je k mání v kurzu 4.82 a překvapivou výhru Sassuola si můžeš vsadit s kurzem 7.81. Interu budeme věřit i tentokrát, dá opět Lukaku gól?

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Oba římské celky začínají hrát ve 21:45. Lazio, které se snaží šlapat na paty vedoucímu Juventusu, bude muset zvládnout těžký zápas s již zmiňovanou Atalantou. Pro Lazio je to první zápas po znovuspuštění ligy, takže opatrnost je možná na místě, remíza je v nabídce sázkovek s kurzem 3.76. Atalanta je dokonce v zápase favoritem, kurz na její výhru je 2.13. Výhra aktuálně druhého týmu tabulky je k mání v kurzu 3.23.

Papírově nejjednodušší to má AS Řím, které doma hostí 16. Sampdorii, která navíc prohrála první zápas po restartu, proti Interu. Pro AS to bude obnovená premiéra, ale bookmakeři jim věří, kurz na jejich výhru je 1.49. Remízový výsledek si můžeš na tiket hodit s kurzem 4.60 a výhru outsidera pak za 6.69.

Kde sledovat Serii A? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!