Jak dopadne dnešní předehrávka Bundesligy?

bayern_allianz_arena

Předehrávaným zápasem je utkání vedoucího týmu tabulky, Bayernu Mnichov, který na svém hřišti přivítá poslední Paderborn.

Bayern sice nezačal tuto sezónu úplně nejlépe, ale během posledních pěti zápasů se už dokázal dotáhnout na čelo tabulky a dokonce předskočit vedoucí RB Lipsko. Situace na čele Bundesligy je nezvykle vyrovnaná, na první místo si brousí kromě Bayernu (46 bodů) a Lipska (45 bodů) také Borussia Dortmund (42 bodů) a Borussia Mönchengladbach (42 bodů a zápas k dobru).

Návštěva posledního Paderbornu je však skvělou příležitostí, jak pokračovat v nastaveném trendu posledních ligových kol. Bayern získal 13 z posledních 15 dostupných bodů a otázkou pro dnešek tak spíše je, kolik gólů dokáží svěřenci Hanse-Dietera Flicka vstřelit. Paderborn totiž prohrál ve všech šesti předešlých soutěžních utkáních s Bayernem, v pěti případech dokonce prohráli alespoň o 4 branky.

Vedoucí střelec soutěže, Robert Lewandowski, už dal v této sezóně 23 branek a když je na hřišti, tak se jednoduše dějí věci. Za posledních dobu se dokázal třikrát v lize prosadit gólem do 10. minuty, podaří se mu to i dnes večer? Na to, že Bayern vyhraje alespoň o 3 góly si můžete vsadit s kurzem 1,78*, na to, že Lewandowski vstřelí alespoň jeden gól a Bayern vyhraje pak s kurzem 1.32*. Nebo se bude v Mnichově dít něco nečekaného a favorit zaváhá? Neprohru Paderbornu tipněte s kurzem 11.10*!

*Kurzy aktuální u sázkové kanceláře Tipsport 21.2.2020 v 13:30 SEČ.

Kde zápas sledovat? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!