Islanders v sérii vedou, Boston prohrál

nhl_logo

Hokejisté Philadelphie prohráli svůj úvodní čtvrtfinálový zápas, proti New York Islanders prohráli vysoko 0:4. Šanci na odvetu budou mít od 21 hodin.

Flyers nezačali v sérii vůbec dobře, na švestkách je nachytal tým Islanders, který už po dvou třetinách vedl 0:4. Branky vstřelili Greene, Pageau, Lee a Toews do prázdné branky. Dost na to, aby Islanders byli v dalším zápase favoritem? Nikoli! Kurz na jejich dnešní výhru je 2.68, což překonává kurz 2.33, který je vypsán na výhru Philadelphie. Remíza šla na kurz 3.84.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Od 02:00 pak zjistíme, kdo půjde do vedení v sérii Boston Bruins – Tampa Bay Lightning, kterou dnes v noci Tampa vyrovnala výhrou v prodloužení 4:3. Dvě asistence si za Bruins připsal i David Pastrňák, v prodloužení však za Lightning rozhodl Ondřej Palát. Dnešní kurzy jsou velmi vyrovnané, 2.42 ve prospěch Bostonu, 2.40 na Tampu Bay. Sázka na další remízu je ohodnocena kurzem 3.90.

Dnešní blok zápasů NHL ukončí souboj Dallas Stars – Colorado Avalanche, v němž se už Dallas dostal do dvouzápasového vedení. Na úvodní výhru 3:5 navázal dalším skvělým výkonem a výhrou 2:5 a naději na to, zahrát si v play-off má tak i zraněný Marek Hanzal. Dnes se série přesune na domácí led Stars, ale favoritem na výhru jsou opět Avalanche a to s kurzem 2.12. Výhru domácích si můžeš vsadit s kurzem 2.89. Remíza je k mání z pěkných 4.09.