Inter Milán vyzve ve čtvrtfinále EL Bayer Leverkusen

Evropská liga promo

Ve druhém dnešním čtvrtfinále se střetne anglický Manchester United s dánskou FC Kodaň. Oba zápasy začínají od dnešních 21:00.

Inter má potřebnou kvalitu

Inter Milán prohrál pouze 1 z posledních 15 zápasů ve všech soutěžích (9/5/1) a k tomu přidal 6 čistých kont v posledních 7 zápasech. Dobrá forma Nerazzurri by mohla pokračovat i dnes večer, Bayer Leverkusen si však také nevedl úplně špatně. Posledních 15 soutěžních zápasů jim přineslo bilanci 10/1/4.

Inter je favoritem na výhru a to s kurzem 2.11, na Bayer Leverkusen si můžeš vsadit s kurzem 3.50. Remíza je v nabídce s kurzem 3.56. Hraje se na neutrálním hřišti, v Merkur Spiel-Areně.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Druhým pondělním zápasem je mač Manchester United – FC Kodaň. Kodaň je první dánský klub, který postoupil do čtvrtfinále Evropské ligy. Pokud už v EL prohrála, což se v tomto ročníku stalo jen třikrát, bylo to výsledkem 1:0. Manchester United je však ve vyřazovací fázi Evropské ligy neporažen už 14 utkání, 9 z nichž vyhrál. United navíc dokázali skórovat v posledních 20 zápasech, v Evropské lize pak nedali gól pouze jednou ze 24 utkání.

Kurzy jsou rozdány následovně, výhra favorizovaného Man United je k mání s kurzem 1.24. Remíza za 6.26 a výhra FC Kodaň za vysokých 13.30. I zde se hraje na neutrálním hřišti, na RheinEnergieStadionu. Oba zápasy čtvrtfinále začínají od 9 hodin.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

Pokud ještě u Fortuny nemáš účet, můžeš využít zvýhodněnou nabídku pro nové hráče.

Zaregistruj se a získej vstupní bonus 1 300 Kč. Vlož si až 500 Kč a hned od Fortuny dostaneš dvojnásobek této částky na své další sázky do výše až 1 000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.