Hrajte novou ruletu s bonusem až 25 000 Kč!

Zábavu při hraní obou nových ruletových her v online casinu Vegas od Fortuny si můžete užívat s bonusem až 25 000 Kč. Poradíme vám, jak ho získat.

Ve Fortuně se rozhodli, že s novým rokem potěší své hráče rozšířením herní nabídky. Kromě dvou výherních automatů najdete v oblíbeném online casinu Vegas také dvojici nových rulet. Nově si můžete zahrát Francouzskou a také Americkou ruletu.

Tip:
Nové hry v mobilu Fortuna Vegas!

 

Jaký je mezi nimi rozdíl? Hned na úvod je nutné uvést, že na obou si užijete spoustu skvělé zábavy. Francouzská ruleta je symbolem pro skutečnou klasiku. Najdete na ní vše tak, jako ve skutečném casinu. Americkou ruletu zvolte v případě, pokud je vám jedna nula málo. Tato verze rulety se totiž hraje hned s dvěma nulami.

Obě nově ruletové hry můžete hrát s bonusem až 25 000 Kč za první čtyři vklady, který má Fortuna připraven pro každého nově zaregistrovaného hráče.
 

Jak získat vstupní bonus až 25 000 Kč?

Vytvořte si přes tento odkaz v casinu Fortuna Vegas herní účet. Nezapomeňte na ověření totožnosti nejpozději do 30 dnů od registrace, po tu dobu totiž máte založené pouze dočasné konto! Návod na úspěšné dokončení registraci najdete v tomto článku.

Po přechodu na trvalé konto automaticky získáváte lákavé bonusy za první 4 vklady na svůj účet. Celkem můžete na hraní v casinu získat až 25 000 Kč. Více informací o vstupním bonusu ZDE.