Hrací automaty v Tipsport Vegas zdarma

V online casinu Vegas od Tipsportu můžete válce všech automatů roztáčet zdarma, a to jak dlouho chcete. Připravili jsme pro vás návod, jak na to.

V herní nabídce Tipsport Vegas momentálně najdete hned 39 online automatů. Na všech si můžete užívat zábavu zcela zdarma, do hry nemusíte vložit ani korunu. Navíc se nemusíte ani registrovat.

Jak hrát automaty zdarma? Velmi jednoduše. Stačí si v casinu vybrat hru, která vás zaujme, a při spouštění zvolit možnost „Hrát pro zábavu“. V tomto režimu hrajete za takzvané hrací peníze, tudíž můžete být bez obav. Tato možnost je vítanou zejména v případě, že se chcete s automatem nejprve pořádně seznámit a vyzkoušet všechny jeho funkce.

Tip:
Tipsport Vegas: Jak hrát na mobilu


Z režimu hraní pro zábavu můžete velmi snadno přejít do režimu hraní za peníze. A to i přímo ve hře. Stačí překliknout tlačítko v levém horním rohu. Lze samozřejmě přecházet i režimu za peníze do režimu zdarma.

Automaty v Tipsport Vegas můžete hrát zdarma a čistě pro zábavu jak dlouho jen budete chtít. Přicházíte ale o šanci vyhrát na jedno roztočení statisícové výhry i o možnost získat lákavý vstupní bonus až 5 000 Kč. Na ten získáváte nárok ihned poté, co dokončíte registraci a získáte plnohodnotné herní konto.

Tip:
Tipsport Vegas: Jak získat vstupní bonus až 5 000 Kč