Hrací automat Pyramid: Quest for Immortality – recenze

Vraťte se o stovky let zpátky do starověkého Egypta s hracím automatem Pyramid: Quest for Immortality, který najdete v nabídce casina Tipsport Vegas.

Zvláštnost této online hry je v podobě válců. Těch je pět a každý z nich mát takový počet řádků, aby dohromady vytvářely pyramidu. První a pátý válec tak mají jen tři řádky, druhý a čtvrtý mají po čtyřech řádcích a o jeden navíc má prostřední třetí. Válce se navíc netočí jako je tomu u klasických hracích automatů, ale díky funkci Avalanche symboly na své pozici padají.

Také čtěte:
Tipsport Vegas: Jak začít hrát automaty v mobilu

Podobně jako u jiných her s touto funkcí i v případě automatu z nabídky online casina Tipsport Vegas platí, že jakmile se vám podaří sestavit vítěznou kombinaci,symboly explodují a jejich místa zaplní nové. Díky tomu tak získáváte více šancí na některou z výher. K tomu se navíc přidává násobitel výher. Jakmile tři po sobě jdoucí laviny obsahují alespoň jednu výherní kombinaci, zvýší se vaše výhry o jeden stupeň, a to až do výše násobku x10.

Hra nabízí celkem 720 způsobů, jak vyhrát. Nejvyšší možná výhra na jedno zatočení činí 500 000 Kč. Chcete se pokusit si vytočit půlmilionovou odměnu na tomto automatu? Založte si u Tipsportu přes tento odkaze herní účet a jako nový hráč automaticky získáte nárok na vstupní bonus až 5 000 Kč.

Tip:
Návod na úspěšné dokončení registrace v casinu Tipsport Vegas

Automat Pyramid: Quest for Immortality si ale před hraním za peníze můžete vyzkoušet zcela zdarma a bez nutnosti vkladu. Stačí při spouštění hry zvolit možnost „Hrát pro zábavu“. Hra je dostupná i v mobilu.