Hawks jsou v NBA k nezastavení

basketbal

Tým Atlanty Hawks vystřelil tabulkou východní konference vzhůru a zatím nezastavuje. K nevídanému posunu přitom stačilo „pouze“ osm výher v řadě.

Dnes budou mít ale na programu zápas proti jednomu ze silnějších týmů západní konference, Los Angeles Clippers. Těm forma sice v poslední době kolísá, ale stále jsou čtvrtí v konferenci a jejich PCT je .628. Oproti Atlantě navíc dali už o cca 200 bodů více i když mají odehrán o zápas více.

Ani 8 výher v řadě Hawks nepomohlo k tomu, aby dali naplno zapomenout na začátek sezóny, kdy spíše prohrávali. I přes tuto skvělou sérii je jejich PCT pouze .524, což stačí jen na 4. místo v konferenci a je stejné jako u Miami Heat. Na třetí Milwaukee Bucks totiž Atlanta Hawks ztrácí ještě hodně. Bucks dokázali vyhrát o pět zápasů víc a zároveň prohrát o šest méně, navíc mají stále zápas k dobru. Rozdíl PCT je .659 proti již zmiňovaným .524.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Atlanta tak sice jede a tahá úžasnou sérii, ale ta bude jednou u konce a pokud chce Atlanta pomýšlet na úspěšné play-off, musí se z tohoto nadcházejícího konce sebrat velmi rychle a zareagovat výhrou v příštím zápase. Jedině vyrovnanými výkony na vysoké úrovni totiž může pomýšlet na úspěch v NBA.

Zápas LA Clippers – Atlanta Hawks je na programu od 03:00 a kurzy favorizují domácí. Můžeš si na ně vsadit za 1.36, na výhru Hawks pak za 2.76.

Kde sázet na NBA?

Chcete začít sázet na NBA u Tipsportu? Založte si účet přes tento odkaz a jako dárek za registraci dostanete 150 Kč na ruku. Čeká na vás i vstupní bonus, za první vklad na herní konto můžete získat až 50 000 Kč.