Gonzo’s Quest‎ – hledejte bájný poklad s bonusem za registraci

Automat Gonzo’s Quest‎ patří k celosvětově nejoblíbenějším online hrám. Najdete ho i v českých licencovaných casinech, včetně Sazka Her, kde si navíc tento perfektní automat s jedinečnou grafikou a padajícími symboly můžete zahrát i se super bonusem jen za registraci.

S dobrodružným automatem Gonzo’s Quest se vrátíte do tajemné doby, kdy španělské dobyvatele hnala obrovská touha najít El Dorado – bájné indiánské město plné zlata. Hlavním hrdinou je odvážný dobrodruh Gonzo, jenž v noci ukradne mapu, opustí loď a vydá se na výpravu. Ve studiu NetEnt tuto hru vyvíjeli s cílem, aby hráče okamžitě vtáhla do děje. A to se povedlo. K tomu navíc přičtěte skvostnou grafiku a parádní doprovodné animace.

Lavinové výhry a bonusová hra

To ovšem není vše, co stojí v případě Gonzo’s Quest za zmínku. Pětici válců nahradily padající kameny. Když pak vytvoříte výherní kombinaci, kameny popraskají a udělají místo pro nové. S každou novou lavinou kamenů se navíc zvyšuje násobitel, a to buď x2, 3, 5, v bonusovém režimu pak x3, 6, 9 a 15.

Tip → Chci začít hrát online automaty u Sazka Her s bonusem za registraci

Bonusová hra se aktivuje v momentě, kdy sestavíte v sázkové řadě tři shodně speciální zlaté symboly Free Falls. Za ně získáváte 10 volných zatočení, během nichž si můžete vytočit další otočky zcela zdarma.

Hrajte automat Gonzo´s Quest s bonusem!

Perfektně vyladěný online automat s možností vyhrát na jediné zatočení půl milionu najdete v herní nabídce Sazka Her, kde se můžete s Gonzem vydat na dobrodružnou cestu i s bonusem jen za registraci. Stačí ji dokončit (zvládnete během chvíle online) a Sazka vám na konto připíše 300 Kč do hry. Dál jste navíc ve hře o bonus až 5 000 Kč za vklad.

Může se hodit: Sazka Hry – Jak získat maximální vstupní bonus 5 300 Kč