Golden Knights jsou na pokraji vyřazení

nhl_logo

Senzační výsledky Dallas Stars nyní dovedly Vegas Golden Knights na pokraj vyřazení z play-off NHL. Zazáří Stars i dnes a zajistí si finále?

Stars potřebovali 7 zápasů k tomu, aby ve čtvrtfinále přešli přes Colorado Avalanche, stejně jako Vegas Golden Knights v sérii proti Vancouveru Canucks. Dallas prohrál zatím jen jedno semifinálové utkání a to 3:0. Ve svých vítězstvích si ale na takový luxus nepotrpí, první zápas série vyhrál 0:1, třetí pak až v prodloužení 3:2 a čtvrtý předevčírem 2:1. Gólový stav je tak celkem 6:6, přesto už série zdaleka není vyrovnaná a Dallas Stars mají 3 „mečboly“.

Stars mají také rozsáhlejší marodku, zranění jsou Bishop, Johns, Fedun a také čeští zástupci Martin Hanzal a Radek Faksa. Golden Knights chybí pouze lehce zraněný Tomáš Nosek.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Od 02:00 si tak zapni stream na TV Tipsport a sleduj, jak se bojuje o postup do finále play-off NHL, přímo v kanadském Edmontonu. V aréně Rogers Place dnes budou favority na výhru opět hráči texaského klubu, kurz na jejich výhru je 1.86. Je až s podivem, že kurz na výhru Golden Knights je tak vysoký, 3.47. Remíza je k mání s kurzem 4.26.

Jak využívat TV Tipsport?

Pro sledování přímých přenosů na TV Tipsport si musíš založit uživatelské konto u Tipsportu. Bez toho streamy nespustíš. V případě, že máš založený jen dočasný účet, můžeš sledovat přenosy jen po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Tip: Jak na úspěšné dokončení registrace u Tipsportu

Po získání plnohodnotného trvalého konta máte sportovní přenosy včetně streamů ze zámořské NHL dostupné kdykoli budete chtít po splnění jediné podmínky – stačí si v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

A jak si spustíte první přenos na TV Tipsport? Velmi snadno. Přihlaš se na svůj herní účet u Tipsportu a v hlavním menu klikni na „TV“. Následně si už jen stačí z nabídky přenosu vybrat ten, kterých chceš sledovat.