Fortuna: Získejte 100 Kč zdarma na start Korejské jízdy!

Sázková kancelář Fortuna rozdává všem svým sázkařům bonus ve výši 100 Kč. Podívejte se, jak peníze zdarma na sázení získat.

Fortuna připravila k blížícím se zimním olympijským hrám v Pchjongčchangu super akci s názvem Korejská jízda. Jde o sázkařský maraton, v němž můžete hrát o podíl z dvoumilionového banku. Ještě před zahájením soutěže můžete natankovat palivo v zahřívacím kole a získat 100 Kč zdarma!

Jak na to? Vsaďte si každý den od pátku 2. února do úterý 6. února předzápasový tiket alespoň za 100 Kč a Fortuna vám za to na účet připíše mimořádný bonus 100 Kč. Ten pak můžete použít na čtvrteční start velké soutěže o 2 000 000 Kč.

Sázejte na webu i přes mobil

Do zahřívacího kola se započítávají tikety vsazené přes internet, v mobilu, v mobilní aplikaci i na pobočkách. Preferujete tradiční sporty jako fotbal, hokej či tenis, nebo raději sázíte na méně sledované sporty? Je to jedno. Jedinou podmínku je, že musí jít o tikety s předzápasovými sázkami. Live sázky ani další jiné sázky na produkty Fortuny se do soutěže nezapočítávají.

Chcete získat 100 Kč zdarma a následně se zapojit do velké soutěže Fortuny o podíl z lukrativního banku? Založte si přes tento odkaz herní účet, vyzvědněte si jako nově zaregistrovaný sázkař dalších 200 Kč na ruku a pusťte se do toho!