Fortuna lize přeje krásné počasí

fortuna_liga_logo

Dnes si hráči zahrají v teplotách kolem 15 stupňů, což na 24. únor není vůbec špatné. Hrát se dnes budou zápasy v Jablonci a také ve Zlíně.

O třetí příčku se dnes v těžkém zápase porve Jablonec se Slováckem. Slovácko je aktuálně na 3. příčce tabulky, se ziskem 37 bodů. Jablonec je jen o bod pozadu, na 4. místě. Slovácko je ale týmem ve formě, z posledních pěti zápasů nebodovalo naplno pouze v remízovém zápase s Českými Budějovicemi a nahrálo tedy 13 bodů z 15.

Jablonec poslední tři zápasy neodehrál dobře a po dvou prohrách také remizoval v zápase proti Mladé Boleslavi, která je aktuálně až šestnáctá. Alespoň se může opřít o domácí formu právě proti Slovácku, které už tu nevyhrálo 4 zápasy v řadě, 3 z nich v lize. Naposledy si ze severu Čech odvezli bod v srpnu 2016, za remízu 2:2. Pro výhru bychom dokonce museli jít zpět, až do roku 2002!

Domácí jsou tedy favoritem na výhru, kurz na ni je 2.40. Remízu si můžeš vsadit za 3.20, zatímco výhru Slovácka za 3.30. Zápas začíná od 14:00.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

O Mladé Boleslavi již zmínka padla. Dnes se představí na stadionu Zlína, kde se postaví místnímu Fastavu. Vzhledem k tomu, že Zlín nasbíral z posledních pěti zápasů pouze dva body a vstřelil v nich jen 3 branky se asi nedá od domácích očekávat žádné ofenzivní galapředstavení.

Mladá Boleslav má sice z posledních 5 zápasů 4 body, všechny však přišly díky remízám. Bolka se také potýká s rozsáhlou marodkou, chybět dnes budou Hönig, Jirásek, Klíma, Matějovský, Mikulec a Tataev. Boleslav také vyhrála poslední vzájemný duel ve Zlíně, podaří se jí na tento výsledek navázat i dnes, nebo uvidíme další remízu?

Sázky na oba týmy jsou velmi vyrovnané: vítězství Zlína za 2.79, vítězství Mladé Boleslavi za 2.70. Remízu můžeš trefit s kurzem 3.25.

Zápas začíná 16:00, oba dnešní mače můžeš sledovat na Fortuna TV.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!