Fortuna ligu čeká severočeské derby.

fortuna_liga_logo

Dnes v pátek 20.11. se můžeme těšit na úvodní zápas osmého kola obnovené Fortuna ligy.

Domácí Liberec na tom určitě není špatně. Po sedmi odehraný zápasech má třináct bodů a v tuto chvíli se nachází na pátém místě tabulky se třinácti body a určitě je dnes dost namotivován dostat se do TOP čtyřky. V minulém zápase porazil Teplice 2:1, když oba týmy hráli ke konci zápasu jen v deseti. Spravil si tak chuť po dvou pěti gólových přídělech v Evropské lize, kde prohrál nejprve na půdě Crvené zvezdy Belehrad 5:1, o týden později pak v Hoffenheimu 5:0.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Oproti tomu devátý Jablonec s desíti body není určitě spokojený. Před dvěma týdny prohrál domácí utkání s nováčkem z Brna, jenž byl v tu chvíli předposlední s jediným bodem, a určitě si návrat po koronavirové pauze představoval jinak. Narozdíl od Liberce nehrál do obnovení nejvyšší české soutěže jediné utkání po dobu celého měsíce.

Pokud se podíváme na poslední vzájemná utkání, během minulých dvou let skončily severočeské derby čtyřikrát remízou, ve zbývajících dvou zápasech si oba tradiční celky české ligy připsaly po jednom vítězství 1:0.

Domácí Liberec je v tomto utkání mírným favoritem, sázkové kanceláře na něj vypsaly kurz 2.31. Na jeho rivala si můžete vsadit s kurzem 3.13, na remízu pak 3.44.

Zápas můžete od 18:45 sledovat na ČT Sport, Fortuně a Tipsport TV.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!