Fortuna: Kdo ovládne MS ve fotbale? Vsaďte si zdarma!

Fotbalové mistrovství světa patří tradičně mezi nejsázenější události. Jinak tomu nebude ani příští rok. Už nyní si můžete u Fortuny vsadit třeba na celkového vítěze se sázkou bez rizika.

První prosincový den se stala hlavním fotbalovým městem Moskva. Přímo v koncertní síni Kremelského paláce se totiž uskutečnilo losování základních skupin očekávaného světového šampionátu, který v příštím roce uspořádá právě Rusko.

V osudí mezi 32 vyvolenými chyběly některé týmy, od kterých se před startem kvalifikace účast na šampionátu tak nějak očekávala. Jednoznačně největším šokem je absence Itálie s loučícím se legendárním gólmanem Gianluigi Buffonem. Slavná squadra azzura bude na závěrečném turnaji mistrovství světa chybět po dlouhých 60 letech!

Tip:
Vánoční Megatrefa: Hrajte zdarma o 6 milionů!

 

Fortuna nejvíc věří obhájcům titulu

Kdyby Italové do Ruska jeli, bezpochyby by patřily do skupinky aspirantů na celkový triumf. Na ten má podle bookmakerů Fortuny největší šanci Německo kurzem 5,5. Není to žádné velké překvapení. Právě naši ambiciózní západní sousedé totiž přicestují do Ruska s vizitkou obhájců čtyři roky starého titulu z Brazílie.

Právě Jihoameričané v čele s hvězdným Neymarem jsou podle Fortuny druhým největším favoritem s kurzem 6. Nemalé šance se dávají také Francouzům, kteří po slabším období zase patří mezi nejsilnější fotbalové země. Na ně si můžete vsadit s kurzem 6,5. První pětici aspirantů na celkové prvenství uzavírají Španělé (kurz 8) a Argentinci (kurz 10).

Vsaďte si u Fortuny se sázkou bez rizika!

Na vítěze mistrovství světa ve fotbale 2018 si nyní můžete u Fortuny vsadit se sázkou bez rizika. Co to znamená? Vsaďte si až do výše 500 Kč a pokud vám váš tip nevyjde, celou sázku dostanete zpátky. Sázku bez rizika získáte velmi snadno. Stačí si ji při registraci vybrat jako vstupní bonus.