Fortuna: Jak získat akční bonus 600 + 500 Kč?

Využijte akční nabídku Fortuny pro nové hráče a získejte zdarma až 1 100 Kč na sázení. Podívejte se, jak na to.

Pozornost sportovních fanoušků se v těchto dnech upíná především do Dánska, kde už je v plném proudu hokejové mistrovství světa. To je pochopitelně velkým tahákem i pro sázkové kanceláře. Fortuna při této příležitosti připravila speciální akci pro nové hráče!

Tip:
3 důvody, proč sázet v mobilní aplikaci Fortuny

O co jde? Je to jednoduché. Vložte si po registrace na svůj nový účet 200 Kč, vsaďte si libovolnou sázku ve stejné hodnotě s kurzem alespoň 1,5 a obdržíte za to 600 Kč. Váš vklad může být samozřejmě i vyšší, výše bonusu ale bude vždy maximálně 600 Kč. Tato nabídka se vztahuje jen na první vklad po založení herního konta.

A to není vše. Jakmile dokončíte registraci ověřením účtu na kamenné pobočce Fortuny – což je nezbytný krok k tomu, abyste mohli začít sázet online naplno a bez omezení – dostanete odměnu 500 Kč na ruku!

Jak získat 600 Kč + 500 Kč za ověření účtu u Fortuny?

  1. Nejprve si přes tento odkaz založte u Fortuny herní účet.
  2. Do 10 dnů od registrace aktivujte bonus tím, že uzavřete sázku v hodnotě 200 Kč s minimálním kurzem 1,5.
  3. Do 12 hodin vám bude na herní konto připsán bonus 600 Kč.
  4. Ověřením totožnosti na pobočce Fortuny dostanete dalších 500 Kč, i tento bonus je nutné si do 10 dnů aktivovat online.

Nepropásněte akční nabídku Fortuny a užijte si mistrovství světa v hokeji opravdu naplno! Fortuna nabízí bohatou kurzovou nabídku, všechny zápasy na turnaji navíc můžete sledovat ŽIVĚ na Fortuna TV.