Fortuna Casino: Jak hrát novou hru Bonus Bowling

Jednou z novinek v online casinu od Fortuny je super hra Bonus Bowling, při které si užijete spoustu zábavy. Podívejte se, jak si tuto hru zahrát.

Už vás omrzely automaty i ruleta a rádi byste vyzkoušeli něco nového? Nyní máte možnost. Jednou z novinek ve Fortuna Casinu je jednoduchá, ale zábavná hra Bonus Bowling. Podle názvu je patrné, že se po spuštění přenesete do bowlingové herny.

Váš úkol je prostý – stačí uhodnout, kolik kuželek spadne po dvou hodech, o které se stará počítač, Hra je zajímavá v tom, že má přesah do kurzového sázení. Na každou možnost počtu shozených kuželek je totiž vypsán kurz

Novinku ve Fortuna Casinu si můžete před hraním za opravdové peníze vyzkoušet i zdarma.

Jak hrát Bonus Bowling?

Po spuštění hry v režimu za peníze i zdarma se můžete pustit rovnou uzavírání sázek na počet shozených kuželek. Kromě konkrétního počtu si můžete vsadit na „strike“ (první hod srazí všech 10 kuželek) a „spare“ (všech 10 kuželek je sraženo dvěma hody). Lze uzavřít i více sázek najednou.

Tip:
Hrajte v online casinu Vegas s bonusem až 25 000 Kč

Jakmile dokončíte své sázky, klikněte na tlačítko „Hodit“. Následně počítač sám vypustí dvě bowlingové koule a podle počtu shozených kuželek se vypořádají sázky. Chcete-li znovu uzavřít stejné sázky, klikněte znovu na „Hodit“. Kliknutím na „Odstranit sázky“ se zruší všechny dříve uzavřené sázky.

Bonus Bowling zahrnuje i speciální zlaté kolo. Jakmile je v něm hozen „strike“, vyhráváte destinásobek své celkové sázky na celé kolo. A jak ho poznáte? Jednoduše, v pravém horním rohu se objeví nápis (viz. obrázek níže).