Fortuna: Bonus 200 Kč na ruku – na co se dát použít?

Sázková kancelář Fortuna má pro každého nově zaregistrovaného hráče připraveno 200 Kč na ruku. Podívejte se, na co můžete akční bonus využít.

Dobrou zprávou je, že bonus 200 Kč ihned na ruku se vztahuje na kurzové sázky bez jakéhokoliv omezení výše minimálního kurzu tiketu či typu sázky. To znamená, že bonus můžete využít opravdu na libovolnou sázku.

Jestli máte rádi sport, v nabídce Fortuny najdete nepřeberné množství předzápasových i live sázek na fotbal, hokej, tenis, basketbal a další populární i méně známé sporty. Vybrat si ale samozřejmě můžete i některou z nesportovních sázek. Je to opravdu jen na vás, na co si vsadíte a zda zvolíte typ sázky klasickou akovku, kombík či sázku Malou domů s pojistkou.

Tip:
Sázení Fortuna: Jaký typ online sázky vybrat?

Jak získat bonus 200 Kč na ruku?

Nejprve si přes tento odkaz založte u Fortuny herní účet, v části s výběrem vstupního bonusu ponechte v kolonce „Promo kód“ předvyplněný text. Následně dokončete registraci podle pokynů. Jakmile registraci dokončíte, získáte 200 Kč na své první sázky podle libosti.

Jen nezapomeňte, že na aktivaci bonusu máte 30 dnů od registrace. Částku musíte následně vsadit do 10 dnů od aktivace. V opačném případě nárok na bonus zaniká.

Tip:
Vsaďte si na zápasy, kterým věří ostatní tipéři – Fortuna