Finsko – Česko na MS 2021

ms-hokej-2021-lotyssko

Ve čtvrtfinále se český výběr utká od 19:15 s reprezentací Finska, týmu, který ve skupině B skončil na 2. místě.

Finové budou těžkým soupeřem, v základní hrací době totiž na MS ještě neprohráli, i když jejich jediná prohra v prodloužení přišla paradoxně proti Kazachstánu, hned poté, co porazili 2:1 budoucí vítěze skupiny, USA. Finové hráli prodloužení ještě dvakrát a to na konci skupinové fáze, proti Lotyšsku a také Kanadě. Oba tyto zápasy zvládli dovést do vítězného konce, vždy v poměru 3:2.

Češi se o postup do semifinále museli bát až do samotného závěru. Výhra v prodloužení nad Dánskem a demolice Slovenska, které si odneslo prohru 7:3, však Čechům zajistila postup do čtvrtfinále turnaje. Na začátku rozhodně bolela smolná prohra s Ruskem a následná porážka od Švýcarů. Z naší skupiny A nepostoupilo do vyřazovací fáze překvapivě Švédsko, které skončilo o dva body za posledním postupujícím, Slovenskem.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Čtvrtfinálové dvojice jsou nalosovány následovně:

Švýcarsko (1.57) – Německo (4.76), remíza 5.02,

USA (1.62) – Slovensko (4.32), remíza 4.81,

Finsko (2.63) – Česko (2.48), remíza 3.88,

Neoznačení hokejisté na dovolené (1.72) – Kanada (3.79), remíza 4.96.

První dva zápasy začínají od 15:15, zápas Česka začíná od 19:15.

Jak využívat TV Tipsport?

Pro sledování přímých přenosů na TV Tipsport si musíš založit uživatelské konto u Tipsportu. Bez toho streamy nespustíš. V případě, že máš založený jen dočasný účet, můžeš sledovat přenosy jen po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Tip: Jak na úspěšné dokončení registrace u Tipsportu

Po získání plnohodnotného trvalého konta máte sportovní přenosy včetně streamů ze zámořské NHL dostupné kdykoli budete chtít po splnění jediné podmínky – stačí si v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

A jak si spustíte první přenos na TV Tipsport? Velmi snadno. Přihlaš se na svůj herní účet u Tipsportu a v hlavním menu klikni na „TV“. Následně si už jen stačí z nabídky přenosu vybrat ten, kterých chceš sledovat.