Finále ženského turnaje na US Open je tu

usopen2020

Dnes uvidíme poslední zápas v rámci ženské části US Open. Dvě nejlepší hráčky, Naomi Osaková a Victoria Azarenková se střetnou od 22:00.

Potvrdí Naomi roli favoritky?

Japonská hráčka je jedinou z finalistek, která byla před turnajem nasazena, konkrétně jako čtvrtá. Victoria Azarenková sice ne, ale to jí nezabránilo v tom, se dostat do finále a vzít si při tom s sebou pár cenných skalpů. V posledních kolech porazila Muchovou, Mertensovou a v semifinále také legendární američanku Serenu Williamsovou.

Naomi Osaková zvládla vyřadit např. italku Giorgiovou, estonku Kontaveitovou, či domácí hráčky Rogersovou a Bradyovou. Jedna z největších favoritek na vítězství před začátkem turnaje a 9. hráčka žebříčku WTA je tedy jasnou favoritkou na zisk druhého grand slamu této zkrácené sezóny.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Na vítězství Naomi Osakové si můžeš vsadit s kurzem 1.59. Na Victorii Azarenkovou, 27. hráčku žebříčku WTA, je pak vypsán kurz 2.52.

Nenechte si US Open ujít, sledujte tenisové souboje živě!

Bitvy na US Open si můžete naplno vychutnat díky živým přenosům na TV Tipsport. Pro sledování streamů bez zpoždění se stačí zaregistrovat, což má ještě jednu velkou výhodou. Jakmile registraci dokončíte a přejdete na trvalé konto, Tipsport vás odmění 150 Kč zdarma, které můžete reálně prosázet. Třeba právě na US Open.